Визнання досягнень вчених ДонНТУ

 

21 травня наукова громадськість країни святкувала професійне свято – День Науки. Донецький науковий центр НАН України і МОН України, який має 50-річну історію і відновив свою діяльність  наприкінці 2015 року на базі Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ), провів 19 травня урочисте засідання Ради центру, присвячене цій події.

З актуальною доповіддю «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі» виступила академік Національної академії наук України Елла Лібанова.

Стратегія-Відновлення-Донбасу-16.10.2015.pdf

Вчені і наукові колективи  Донбасу, які отримали суттєві наукові результати, були нагороджені грамотами та подяками.

Почесними грамотами Донецької обласної військово-цивільної адміністрації за багаторічну науково-педагогічну діяльність, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки в регіоні та з нагоди Дня науки нагороджені  д.т.н.  Олександр Вовна та д.е.н. Ярослав Ляшок.

Також Почесною грамотою Донецького наукового центру НАН України та МОН України за успішну підготовку кадрів та вагомий внесок в науково-технічний розвиток Донецького регіону  нагороджено колектив Донецького національного технічного університету.