Команда ДонНТУ «Професіонали майбутнього – 2015»

В листопаді 2014 року компанія «МТС Україна» оголосила про початок конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» для студентів профільних вузів напрямку «Телекомунікації». У рамках восьмого всеукраїнського конкурсу команди одинадцяти провідних вузів країни, серед яких команда Донецького національного технічного університету, приступають до розробки наукових проектів на тему «Впровадження технології ІP-over-DWDM на опорній транспортній мережі ІP/MPLS».

За результатами проведеного відбіркового етапу конкурсу «Професіонали майбутнього – 2015» до складу команди ДонНТУ увійшли студенти четвертого курсу факультету «Комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики електроніки та радіотехніки» (КІТАЕР) групи ТКС-11: Волинський Артем, Матвєєва Яна, Савінов Ігор, Удовенко Сергiй, Честа Євгеній. Куратор – старший викладач кафедри «Автоматика і телекомунікації» Ступак Г.В.

Під час роботи над конкурсним завданням, протягом трьох місяців, команда одержувала стипендії від компанії «МТС Україна», а кожний з п’яти учасників команди переможця одержав грант у розмірі 25 тис. грн. на подальше навчання й підвищення професійного рівня знань.MTC_02

Конкурсний етап тривав до 18 травня 2015 р. У фіналі конкурсу відбувся публічний захист наукових праць перед конкурсною комісією, що складається із представників вузів і фахівців телекомунікаційної галузі. Комісія оцінить наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки й архітектури проектування, швидкості реалізації, також будуть враховуватися презентаційні навички. Команда ДонНТУ тричі ставала переможцем конкурсу та постійно займає призові місця з 2007 року.

Команда студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики, електроніки та радіотехніки гідно представила рідний ДонНТУ в цьогорічному конкурсі «Професіонали майбутнього – 2015». За результатами конкурсу команд а стала переможцем в номінації «Наполегливість і завзятість», чим ще раз довела високий рівень підготовки студентів викладачами кафедри «Автоматика і телекомунікації» з напряму «Телекомунікації», твердість власного характеру, уміння працювати в команді та завзятість у вирішенні задач.