Опублікований збірник наукових праць Донецького національного технічного університету «Педагогіка, психологія і соціологія», №2 (17)’ 2015.

У збірнику публікуються наукові статті з питань розвитку творчої особистості в освітньому процесі, які розглядаються в аспектах: теорія та історія освіти і педагогіки; теорія і методика професійної освіти; теорія і практика навчання; теорія і практика виховання; психологія та соціологія освіти і виховання, соціологія управління.

Матеріали розраховані на аспірантів, викладачів, наукових співробітників навчальних та науково-дослідних інститутів.

Збірник включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (наказ Міністерства освіти і науки України №261 від 6 березня 2015 р.)