Запрошуємо до публікації

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас опублікувати наукові роботи у збірнику наукових праць Донецького національного технічного університету серія «Обчислювальна техніка та автоматизація». Збірник включений до списку друкованих (електронних) періодичних видань (Перелік наукових фахових видань України, Наказ № 241 від 09.03.2016 р.).

Збірник складається з розділів:

1. Автоматизація технологічних процесів.
  2. Інформаційні та телекомунікаційні технології.
  3. Інформаційно-вимірювальні системи, електронні та мікропроцесорні прилади.

Матеріали збірника включено до бібліографічної бази даних наукових публікацій вчених Росії і країн СНД – Російський індекс наукового цитування (РІНЦ), а також до депозитарію відкритого доступу «Електронний архів ДонНТУ» http://ea.donntu.edu.ua, що індексуються пошуковою системою Google Scholar.

Вимоги до оформлення праць викладено у файлах:

example_2016.doc

Рецензия.doc

Требования_ДонНТУ_2016.doc

Перечень литературы_Harvard.doc

Статті приймаються до 30 квітня 2016 р.

Орієнтовна дата виходу збірника – червень 2016 р.

Телефон для довідок: (050) 193–35–44

E-mail: Vovna_Alex@ukr.net

Поштова адреса: пл. Шибанкова, 2, г. Красноармейск, 85300, Украина, з поміткою для редколегії збірника наукових праць ДонНТУ серія «Обчислювальна техніка та автоматизація».

З повагою, д-р тех. наук, доцент, доцент кафедри електронної техніки факультету КИТАЕР ДВНЗ «Донецького національного технічного університету» (м. Красноармійськ, Україна) Вовна Олександр Володимирович (тел. (050) 193–35–44).